Levné first minute zájezdy do Turecka 2015

Nezařazené   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Ačkoliv tzv. first minute zájezdy nejsou tak známé jako last minute zájezdy, i v rámci first minute nákupu lze rezervovat nejen dovolenou v Turecku za velice příjemnou cenu. Co příjemná cena přesně znamená? Cenově se tyto nabídky vyrovnají mnohým levným last momentům, kterých je konkrétně do Turecka v nabídce opravdu mnoho. Příkladem může být např. nedávná nabídka týdenní super levné dovolené za 5 457 Kč.

Pro ty z Vás, kteří chtějí mít plány na delší dobu dopředu, je nákup dovolené v rámci first minute tím nejlepším možným řešením. Lze tak objednat velmi kvalitní zájezdy za přijatelné ceny i do těch nejznámnějších a nejoblíbenějších tureckých letovisek jako je Side, Bodrum nebo Alanya, ale i na mnohé řecké ostrovy jako je Rhodos nebo Kos.

Ukažme se hned nějaké konkrétní příklady:

1. Do Turecka můžete na first minute vyrazit už březnu 2015. Ano, právě na březen jsou nabízeny první zájezdy, je to totiž doba, kdy tu po zdejší mírné zimě panují už příjemně teplé dny. Aktuálně je v nabídce luxusní All Inclusive zájezd do letoviska Side za 8 690 Kč. V rámci tohoto first minutu budete ubytování ve velmi kvalitním 5* hotelu Aska Buket Resort. Více informací najdete a případnou rezervaci můžete provést na >>> tomto odkazu.

2. Aktuálně nejlevnější first minute 2015 do oblíbeného letoviska Alanya se 46% slevou

  • 5* hotel Meryan, který leží v oblasti Okurcular u Alanye
  • 8-denní pobyt na přelomu března a dubna 2015 za 8 380 Kč
  • Přečtěte si více informací o počasí v Turecku v dubnu
  • Zájezd je nyní nabízen se slevou 46% (berte prosím s rezervou, údaj z oficiálního popisu od CK)
  • Tato dovolená je s polopenzí, možný je all inclusive
  • >>> rezervujte zde

Doporučení na závěr: aktuálně nabízené zájezdy jsou výborné co se týče kvalitativní i cenové stránky. Na druhou stranu mějte prosím na paměti, že výše uvedené nabídky jsou na první jarní měsíce, čili na dobu, kdy to je v Turecku kvůli počasí spíše na relaxaci a poznávání okolí než na každodenní vyhřívání se na pláži. First minute zájezdy na květen a červen budou dostupné v řádu několika následujících týdnů.

Diskuze k článku

1 komentář
Akční zájezdy