Turecko 2015: nejlevnější dovolená a last minute zájezdy

Nezařazené   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Dovolená v Turecku 2015 >> ujistěte se, že zájezdy budete vybírat tam, kde máte nejširší výběr zájezdů od různých cestovních kanceláří s dobrým poměrem cena/výkon (např. na invia, možností je ale více).

Turecko i letos patří spolu s Bulharskem a Tuniskem mezi nejlevnější destinace. Ty nejlevnější dovolené v Turecku 2015 začínají na 6 900 Kč. Z aktuálně dostupných nabídek např. zájezd do turecké Alanye:

Pravidlem zůstává, že poznávací zájezdy do Turecka vycházejí v průměru ještě levněji než ty pobytové. Ne jinak tomu bude i v roce 2015.

All inclusive zájezdy jsou díky jejich relativně dobré cenové dostupnosti zde v Turecku velmi oblíbené. Odpadá tak starost nákupu potravin nebo chození na večeře do restaurací, člověk tak nemusí v podstatě řešit ani ceny potravin v Turecku a v podstatě ani směnu tureckých lir.

Na nadcházející letní sezónu 2015 je aktuálně nejvíce zájezdů k dispozici do Alanye, do Side a do Bodrumu.

Pokud jste doposud dovolenou nepořídily, pak jednoznačně doporučuji počkat až na last moment nabídky.

Nákup zájezdu nyní na červenec či na srpen mi nedává moc smysl. Vyčkejte a uvidíte, že ho před odjezdem koupíte levněji. Zároveň se seznamte s tím, kdy je v Turecku ramadán 2015 a přečtěte si, jaká z toho plynou omezení.

Diskuze k článku

Akční zájezdy