Nejlevnější dovolená u moře v zimě

Nezařazené   |   Napsal:   |   Naposledy aktualizováno:

Dovolená u moře v zimě se v posledních letech stává čím dál tím populárnější. Kam ale vyrazit tak, aby týdenní dovolená v zimě byla přeci jen cenově dostupnější než exotická dovolená na Maledivách?

Poradíme vám!

V Turecku je „zima“, na koupání to je v zimě na jižní Turecké riviéře pouze pro otužilce.

Pozor! Některé cestovní kanceláře nabízí zájezdy do Turecka už na březnové termíny nebo naopak až na listopadové termíny. Důrazně doporučujeme si pořádně přečíst o počasí v březnu v Turecku a v případě takto brzkých nebo pozdních termínů se seznámit s aktuálním počasím v Turecku.

Daleko lépe uděláte, když zvolíte jinou destinaci

Jeďte do Egypta

Budete-li vybírat pečlivě, pak vás jistě dovolená v Egyptě nezklame. Důvodů je několik:

  • 8-denní zájezdy začínají na 9 000 Kč
  • počasí v Egyptě je celoročně teplé, nejvyšší lednové teploty dosahují příjemných 24°C

Do Egypta se z Prahy odlétá i v zimě prakticky každý den, termín si tak vyberou i ti, kteří nejsou příliš dobře časově flexibilní, a to většinou i z nabídky last momentů >>> Last minute dovolená v Egyptě.

Kanárské ostrovy

Ty vycházejí cenově dráž než Egypt. I v zimních měsících se pod cenu 15 000 Kč na osobu dostane pouze v případě pár vybraných zájezdů bez stravy.

Nenechte se o něco dražšími cenami odradit, ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote rozhodně stojí za navštívení!

Zkuste Spojené arabské emiráty

Čím dál populárnější jsou i Arabské emiráty, především potom Dubaj, kde dovolená začíná už na cca 13 500 Kč (většinou 4 nebo 5 denní zájezdy). Počasí v Arabských emirátech je velice podobné tomu egyptskému.

Dubaj je fajn na prohlídku, jsou však lepší menší menší letoviska Ras Al Khaimah nebo Sharjah.

Diskuze k článku

Akční zájezdy