Turecko levně – all inclusive zájezdy za 5 783 Kč

Mám tu pro vás tip na další atraktivní nabídku. Co byste řekli 8 – denní dovolené v Turecku za 5 783 Kč (odkaz pro ty, kteří se nechtějí zdržovat čtením)  a navíc s all inclusive stravováním? Myslím, že by si mnoho lidí takto levný pobyt utéct rozhodně nenechalo.

Tímto tipem chci volně navázat na nabídku, o které jsem psal asi před třemi týdny. Byla to tato: Turecko All Inclusive za 1 496 Kč. Tehdy se jednalo o chybně naceněný zájezd do letoviska Side, který závazně za uvedenou cenu nebylo možné rezervovat.

Dnes se ale o žádnou chybu nejedná…

>> 4* hotel Belinda: letecky + 8 dní + all inclusive = 5 783 Kč <<

Je to další příklad levné dovolené v Side v srdci dovolenkové oblasti zvané Turecká Riviéra, kde můžete navštívit i jiná známá letoviska včetně Alanye nebo letoviska Kemer.

Pozor jedná se o all inclusive last minute nabídku. Proto nezávazně zájezd bez váhání rezervujte. Dostupnost může být velice omezená.

Pár doplňujících informací k zájezdu. Ubytování je ve 4* hotelu Belinda se velice slušným hodnocením 82% (-> čtěte české recenze zde). Odlet je za 6 dní z Drážďan. To je snad jediné zřetelná nevýhoda této nabídky, která je tak atraktivní zejména pro severo Čechy.

Dovolená all inclusive levně

Snímek obrazovky – Dovolená all inclusive levně

Pokud cestujete v rámci last minute nabídek, ostatně to si myslím, že je to ten nejlepší způsob, nebojte se využít těchto přehledů…

A na závěr pro vší průhlednost přikládám screen, abych nedůvěřivcům doložil, že opravdu podobně levné zájezdy all inclusive do Turecka nejsou až tak výjimečné.

Jaké je v Turecku aktuálně počasí?
Dnes Zítra Pozítří
Polojasno - počasí v Turecku, Alanya
Polojasno
29°/18°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/19°
Jasno - počasí v Turecku, Alanya
Jasno
30°/19°
Teplota vzduchu přes den a v noci Podrobné informace o počasí v Turecku
Turecko zachyceno objektivem
Dovolená Alanya Istanbul Turecko
Turecko Bodrum Turecko
krajina nad Marmarisem Pláž v Alanyi Turecko
Dovolená a Last minute zájezdy
Club Titan 9 123 Kč Dovolená a zájezdy Alanya Turecko Alanya, All inclusive, Last minute 2020 Detail zájezdu > Hotel Kervan 7 276 Kč Dovolená Side Turecko Side, All inclusive, výborné hodnocení 83 % Volné termíny > Top Hotel 9 011 Kč Dovolená Alanya Turecko Alanya, All inclusive, Last minute 2020 Volné termíny > Skrýt Poslední aktualizace
včera ve 22:27
Zavřít  X Zavřít toto okno